SPRZĄTANIE ŚWIATA

Dnia 23.09.2019 r. nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji "Sprzątanie świata". Dzieci w wesołej, zabawowej atmosferze uczyły się segregowania śmieci, dowiedziały się, jak swoim zachowaniem mogą wpłynąć na ochronę przyrody. Dzieci wykonywały rozmaite prace plastyczne, a na koniec praktycznie zadbały o czystość najbliższego otoczenia.

Czytaj więcej: SPRZĄTANIE ŚWIATA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20.09.2019 w Przedszkolu Samorządowym w Brzozówce obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia na naszej nowej sali gimnastycznej odbyła się uroczystość z udziałem wszystkich sześciu grup przedszkolnych. Kolejne grupy prezentowały swoje umiejętności wokalne oraz okrzyk grupy, a następnie wykonywały zadania sprawdzające ich umiejętności, którymi każdy przedszkolak wykazać się powinien. Na koniec wszyscy razem zatańczyli. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale, a w salach każda grupa miała  niespodzianki: jedni piekli babeczki, robili sałatkę owocową, inni piekli ciasta..były prezenty, tańce, zabawa, słodki poczęstunek.