GMINNE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

W dniu 08.12.17 Przedszkole Samorządowe w Brzozówce zorganizowało spotkanie z przedszkolami i oddziałami przedszkolnymi z Gminy Obrowo. Na uroczystość Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci – Gminnym Spotkaniu z Mikołajem przybyli zaproszeni goście oraz dzieci przedszkolne. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Sekretarz Urzędu Gminy w Obrowie- Mirosława Kłosińska, Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą-Katarzyna Wachowska, Pani Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrzejewicach-Renata Nowakowska oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Brzozówce- Anna Koźlikowska i Pani Wicedyrektor Zespołu Szkół w Brzozówce-Renata Kwiatkowska. Wśród naszych gości znalazły się dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Łążyna II, Dobrzejewic, Osieka nad Wisłą, Obrowa i oczywiście Brzozówki. Spotkanie poprowadziły Pani Dagmara Janczuk oraz Aleksandra Wojciechowska. Prowadzące zachęciły wszystkie dzieci do wspólnej zabawy oraz występów tanecznych. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i przejęciem prezentowały swoje umiejętności taneczne. Na uroczystości nie zabrakło również Mikołaja, bo to właśnie na Niego czekały pociechy. Z uwagą obserwował poczynania dzieci na scenie. W podziękowaniu za przybycie dzieci z grupy Sowy i Biedronki z Przedszkola Samorządowego w Brzozówce wystawiły dla Mikołaja teatrzyk oraz zatańczyły. Mikołaj nie był dłużny i dziękując wszystkim dzieciom obdarował je słodkościami. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy…

Aleksandra Wojciechowska