WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI KOMUNIKACYJNEJ I DO KINDER PARKU

21.11. i 22.11. dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do Centrum Edukacji Komunikacyjnej w Toruniu i do Kinder Parku. W Centrum Edukacji uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, poznały wybrane znaki drogowe, sygnalizacje świetlną, utrwaliły prawidłowe przejście na drugą stronę po pasach i zachowanie się w różnych sytuacjach związanych z ruchem ulicznym. Na koniec zajęć dzieci dostały odblaskowe opaski na pamiątkę oraz dla ich bezpieczeństwa. Z kolei w Kinder Parku dzieci mogły swobodnie wybawić się na sali zabaw, na której pojawił się Minionek. Wycieczka sprawiła dzieciom wielką przyjemność i na długo pozostanie w ich pamięci.

Ewa Brochocka

Zdjęcia grupy "Jeże" i "Wiewiórki"