"Wakacyjna pocztówka" - konkurs plastyczno-fotograficzny

W miesiącu wrześniu 2017 r. p. Dagmara Janczuk i p. Ola Wojciechowska zorganizowały konkurs plastyczno-fotograficzny pn. "Wakacyjna pocztówka". Celem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, fotograficznej lub plastyczno-fotograficznej o podanej tematyce. Prace były wykonywane w domu wspólnie z rodzicami. W konkursie brało udział 20 dzieci.

I miejsce zajęlii: Daria Zielińska - "Biedronki" oraz Julia Zazdżyk - "Jeże"

II miejsce zajęli: Lena Jeszawicz - "Biedronki" oraz Oliwier Jeszawicz - "Pszczółki"

III miejsce zajęli: Amelia Dulczewska - "Wiewiórki" oraz Patryk Borkowski - "Biedronki".

Wśród osób wyróżnionych znaleźli się:

Tymon Tobolski, Igor Karpiński, Mikołaj Lisewki, Michał Orent, Igor Wałasz, Agata Wojciechowska, Marcel Perkuszewski, Otylia Lewandowska, Nikodem Rumiński, Natalia Pyrek, Igor Lewandowski, Dominik Tecmer, Angelika Wolf, Adam Miąskowski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Aleksandra Wojciechowska