×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/brzozowka/domains/spbrzozowka.pl/public_html/przedszkole/images/wyd13.14/21.01.2014.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wyd13.14/21.01.2014

POZNAJEMY ZAWÓD KUCHARZA – SPECJALNY GOŚĆ W GRUPIE I

Dnia 21 stycznia 2014 roku przedszkolaki z grupy I zaprosiły do przedszkola mamę swojej koleżanki z grupy – panią Agnieszkę, która przybyła, aby opowiedzieć co nieco o gotowaniu oraz pieczeniu. Pomysł ten narodził się, gdy w ramach zajęć dzieci poznawały zawód kucharza. Maluchy postanowiły przeprowadzić wywiad ze swoim gościem i w tym celu przygotowały pytania, np.: „W co jest pani ubrana podczas pracy?”; „Jakich naczyń kuchennych używa pani najczęściej?”; „Jaki deser lubi pani przygotowywać?” i wiele innych. Nie obyło się bez niespodzianek – pani Agnieszka przygotowała dla maluchów słodką niespodziankę, która wywołała uśmiech i zadowolenie u dzieci. Wspólnie z gościem dzieci upiekły pizzę, którą następnie poczęstowały swoich rodziców. To był wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu.

{gallery}wyd13.14/21.01.2014{/gallery}