PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PRZEDSZKOLNEJ

Dnia 2 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Brzozówce odbył się Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe w Brzozówce, podczas którego swoje osiągnięcia artystycznej zaprezentowały dzieci z przedszkoli:

  • z Przedszkola Samorządowego w Brzozówce (gr. I i gr. II - taniec do piosenki „Idzie zima” oraz piosenka „Buli”; gr. III i IV – taniec, wiersz i piosenka),
  • z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Dobrzejewicach (taniec do utworu Vivaldiego),
  • z punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Łążynie II (przedstawienie z tańcem),
  • z Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą (pokaz tańca do utworu Vivaldiego).

Wszystkie dzieci zabłysnęły swoimi talentami i nagradzane były gromkimi brawami. Każda występująca grupa została nagrodzona dyplomem, pamiątką książkową, słuchowiskiem na płycie CD oraz słodyczami dla Przedszkola, a nauczyciele otrzymali dyplomy – podziękowania.

Wszystkim uczestnikom Przeglądu serdecznie dziękujemy!