Dla kandydata

LISTY KANDYDATÓW

PRZYJĘTYCH do klasy pierwszej

SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. Janusza Korczaka w BRZOZÓWCE

 

lp.

nazwisko i imię kandydata

1.     

ADAMCZYK Szymon

2.     

BADZIŃSKI Maciej

3.     

BUKOWSKI Emil

4.     

DYMEK Maksymilian

5.     

FYDRYCH Weronika

6.     

GIEREJ Wiktoria

7.     

GŁOWIŃSKA Nikola

8.     

GORZELAŃCZYK Oliwia

9.     

GRAD Dorian

10. 

GRZELAK Weronika

11. 

JABŁOŃSKI Sergiusz

12. 

JANCZUK Lena

13. 

KACPRZAK Marta

14. 

KOPISTECKA Zuzanna

15. 

KORNACKI Brayan

16. 

KRANKOWSKI Marcel

17. 

KRASIŃSKI Jan

18. 

KRASIŃSKI Wiktor

19. 

KRZYWIŃSKI Szymon

20. 

KUŁAKOWSKI Artur

21. 

LEWANDOWSKI Szymon

22. 

MASŁOWSKI Jan

23. 

MIEDZAK Stanisław

24. 

MYTLEWSKA Kornelia

25. 

OLECHOWSKA Dominika

26. 

OPIEKULSKA Natalia

27. 

PAWŁOWSKA Antonina

28. 

PISARKIEWICZ Zuzanna

29. 

ROGOZIŃSKI Oskar

30. 

RUTKA Lena

31. 

RYŃSKI Emil

32. 

SCHODOWSKI Stanisław

33. 

SŁOMKOWSKA Julia Antonina

34. 

SOCHA Maksymilian

35. 

STRZELECKA Hanna Elżbieta

36. 

SZEJBACH Jakub

37. 

SZUKIEŁOWICZ Antoni

38. 

TECMER Dominik

39. 

TOMASZEWSKA Michalina Dagmara

40. 

WNUK Martyna Maja

41. 

WOJNO Wiktoria

42. 

ZALEWSKA Lena

43. 

ZAŁUŃSKI Bartosz

44. 

ZGÓRZYŃSKI Filip

 

Renata Kwiatkowska

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

16.04.2021r.

LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO im. Króla Maciusia I w BRZOZÓWCE

 

lp.

nazwisko  i imię dziecka

 

 

2015

1.     

CZURYŃSKA Kornelia

2.     

FOKSIŃSKA Natalia

3.     

GMAJ Zuzanna

4.     

LISOWSKI Mateusz

5.     

LISZKOWSKA Kornelia Liliana

6.     

POLITOWSKA Vanessa

7.     

WITOMSKI Leon

8.     

WOJTYNA Zuzanna

2016

1.     

BRZEZIŃSKI Kacper

2.     

BRZEZIŃSKI Mikołaj

3.     

DULCZEWSKI Szymon

4.     

JANKOWSKI Antoni

5.     

ŁASKA Liwia Milena

6.     

TOBOLSKI Alan

7.     

TOBOLSKI Olaf

8.     

WSZELAKI Jan

2017

1.     

DULCZEWSKI Aleksander

2.     

FYDRYCH Natalia

3.     

GMAJ Emilia

4.     

GUTMAŃSKA Zofia

5.     

KAMIŃSKI Igor

6.     

MAZURKIEWICZ Nathan

7.     

SZMIGIEL Dawid Andrzej

8.     

WAWRZYNIAK Lilianna

9.     

ZAPAŁOWSKA Laura

2018

1.     

BADOWSKA Zuzanna Aneta

2.     

BADZIŃSKI Aleksander

3.     

BŁONIARZ Wiktoria

4.     

BONIECKA Stefania

5.     

CHEŁMIŃSKI Jeremiasz

6.     

DYMEK Jakub

7.     

FALKIEWICZ Natalia

8.     

GMAJ Nela

9.     

HEŁMIŃSKA Lena

10.  

JERECZEK Julian

11.  

KRAJEWSKI Aleksander

12.  

KRZYWIŃSKI Aleksander

13.  

LIPSKI Mariusz

14.  

ORŁOWSKA Antonina

15.  

PIERNIK Zuzanna

16.  

PLISZKA Wiktor

17.  

STRZELECKI Bartosz Adam

18.  

TARKOWSKA Łucja

19.  

TECMER Zuzanna

20.  

THIEM Piotr

2019

1.     

CELMER Zuzanna

2.     

WIŚNIEWSKA Pola

3.     

WIŚNIEWSKI Tymon

 

Renata Kwiatkowska

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

16.04.2021r.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie… Poniżej znajdziecie listy kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia I w Brzozówce. Przed Rodzicami kandydatów zakwalifikowanych kolejny etap rekrutacji – bardzo proszę o złożenie oświadczenia potwierdzającego wolę, aby Wasze dziecko (zakwalifikowane) uczęszczało do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia I w Brzozówce. W związku ze zmianami funkcjonowania szkół i przedszkoli – sekretariat ZS działa zdalnie, możecie złożyć takie oświadczenie pod nr telefonu 517 824 969 wysyłając sms o treści „Potwierdzam wolę, aby moje dziecko imię nazwisko i data urodzenia dziecka uczęszczało do Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia I w Brzozówce w r.szk. 2021/22; planowany czas pobytu dziecka w przedszkolu ….godzin. podpis”. Takie oświadczenie możecie Państwo złożyć do 15 kwietnia br. Brak oświadczenia jest równy z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Renata Kwiatkowska 

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

09.04.2021r.

 

LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH  DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO im. Króla Maciusia I w BRZOZÓWCE

 

lp.

nazwisko  i imię dziecka

2015

1.

CZURYŃSKA Korneli

2.

FOKSIŃSKA Natalia

3.

LISOWSKI Mateusz

4.

LISZKOWSKA Kornelia Liliana

5.

POLITOWSKA Vanessa

6.

WITOMSKI Leon

7.

WOJTYNA Zuzanna

2016

1.

BRZEZIŃSKI Kacper

2.

BRZEZIŃSKI Mikołaj

3.

DULCZEWSKI Szymon

4.

JANKOWSKI Antoni

5.

ŁASKA Liwia Milena

6.

TOBOLSKI Alan

7.

TOBOLSKI Olaf

8.

WSZELAKI Jan

2017

1.

DULCZEWSKI Aleksander

2.

FYDRYCH Natalia

3.

GMAJ Emilia

4.

GUTMAŃSKA Zofia

5.

KAMIŃSKI Igor

6.

MAZURKIEWICZ Nathan

7.

SZMIGIEL Dawid Andrzej

8.

WAWRZYNIAK Lilianna

9.

ZAPAŁOWSKA Laura

2018

1.

BADOWSKA Zuzanna Aneta

2.

BADZIŃSKI Aleksander

3.

BŁONIARZ Wiktoria

4.

BONIECKA Stefania

5.

CHEŁMIŃSKI Jeremiasz

6.

DYMEK Jakub

7.

GMAJ Nela

8.

HEŁMIŃSKA Lena

9.

JERECZEK Julian

10.

KRAJEWSKI Aleksander

11.

KRZYWIŃSKI Aleksander

12.

LIPSKI Mariusz

13.

ORŁOWSKA Antonina

14.

PIERNIK Zuzanna

15.

PLISZKA Wiktor

16.

STRZELECKI Bartosz Adam

17.

TARKOWSKI Łucja

18.

TECMER Zuzanna

19.

THIEM Piotr

20.

WOCH Kacper

2019

1.

CELMER Zuzanna

2.

WIŚNIEWSKA Pola

3.

WIŚNIEWSKI Tymon

 

 

Szanowni Rodzice/Opiekunowie… Poniżej znajdziecie listy kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brzozówce. Przed Rodzicami kandydatów zakwalifikowanych kolejny etap rekrutacji – bardzo proszę o złożenie oświadczenia potwierdzającego wolę, aby Wasze dziecko (zakwalifikowane) uczęszczało w r.szk. 2021/22 do klasy pierwszej SP w Brzozówce. W związku ze zmianami funkcjonowania szkół i przedszkoli – sekretariat ZS działa zdalnie, możecie złożyć takie oświadczenie pod nr telefonu 517 824 969 wysyłając sms o treści „Potwierdzam wolę, aby moje dziecko imię nazwisko i data urodzenia dziecka uczęszczało do klasy pierwszej SP im. J.Korczaka w Brzozówce w r.szk.2021/22; podpis”. Takie oświadczenie możecie Państwo złożyć do 15 kwietnia br. Brak oświadczenia jest równy z rezygnacją z naszej placówki.

Renata Kwiatkowska

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

09.04.2021r.

 

 LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH do klasy pierwszej SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. Janusza Korczaka w BRZOZÓWCE

lp.

nazwisko i imię kandydata

1.      

ADAMCZYK Szymon

2.      

BADZIŃSKI Maciej

3.      

BUKOWSKI Emil

4.      

DYMEK Maksymilian

5.      

FYDRYCH Weronika

6.      

GIEREJ Wiktoria

7.      

GŁOWIŃSKA Nikola

8.      

GORZELAŃCZYK Oliwia

9.      

GRAD Dorian

10.  

GRZELAK Weronika

11.  

JABŁOŃSKI Sergiusz

12.  

JANCZUK Lena

13.  

KACPRZAK Marta

14.  

KOPISTECKA Zuzanna

15.  

KORNACKI Brayan

16.  

KRANKOWSKI Marcel

17.  

KRASIŃSKI Jan

18.  

KRASIŃSKI Wiktor

19.  

KRZYWIŃSKI Szymon

20.  

KUŁAKOWSKI Artur

21.  

LEWANDOWSKI Szymon

22.  

MASŁOWSKI Jan

23.  

MYTLEWSKA Kornelia

24.  

OLECHOWSKA Dominika

25.  

OPIEKULSKA Natalia

26.  

PAWŁOWSKA Antonina

27.  

PISARKIEWICZ Zuzanna

28.  

ROGOZIŃSKI Oskar

29.  

RUTKA Lena

30.  

RYŃSKI Emil

31.  

SCHODOWSKI Stanisław

32.  

SŁOMKOWSKA Julia Antonina

33.  

SOCHA Maksymilian

34.  

STRZELECKA Hanna Elżbieta

35.  

SZEJBACH Jakub

36.  

SZUKIEŁOWICZ Antoni

37.  

TECMER Dominik

38.  

TOMASZEWSKA Michalina Dagmara

39.  

WNUK Martyna Maja

40.  

WOJNO Wiktoria

41.  

ZALEWSKA Lena

42.  

ZAŁUŃSKI Bartosz

Regulamin postępowania rekrutacyjnego

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

 

Wnioski należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły podstawowej im. Janusza Korczaka ul. Szkolna 38: 

OSOBIŚCIE LUB ZA POMOCĄ POCZTY TRADYCYJNEJ

KRÓTKA HISTORIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO
IM. KRÓLA MACIUSIA I W BRZOZÓWCE

Przedszkole Samorządowe im. Króla Maciusia I w Brzozówce wraz ze Szkołą Podstawową im. Janusza Korczaka wchodzą w skład Zespołu Szkół w Brzozówce. Początkowo istniało jako Przedszkole Samorządowe przy Zespole Szkół w Brzozówce i mieściło się w lokalu przy ulicy Owocowej 2. Od 2015r. placówka mieści się w nowym budynku przy ulicy Owocowej 43b. W listopadzie 2019r. odbyła się uroczystość, podczas której przedszkole otrzymało imię Króla Maciusia I. Nazwa dla przedszkola została wybrana podczas głosowania wśród społeczności lokalnej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O PRZEDSZKOLU

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:30.

Oferujemy zajęcia edukacyjne i opiekę dla dzieci od 3 do 6 lat w sześciu grupach:

Grupa I- ,,Odkrywcy”

Grupa II- ,,Wędrowcy”

Grupa III- ,,Podróżnicy”

Grupa IV- ,,Badacze”

Grupa V- ,,Poszukiwacze”

Grupa VI- ,,Tropiciele”

Zapewniamy dzieciom 3 smaczne i zdrowe posiłki: śniadanie, obiad i podwieczorek. Śniadanie oraz podwieczorek przygotowuje przedszkolna kucharka, natomiast obiad jest w formie kateringu – dowożony ze Szkoły Podstawowej w Dobrzejewicach. Dzienna stawka żywieniowa za trzy posiłki wynosi 6zł dziennie (śniadanie, obiad i podwieczorek), za dwa posiłki 5zł (śniadania, obiad).

Pięć godzin podstawy programowej tj. 7.30-12.30 (dotyczy dzieci do lat 5) jest bezpłatne, kolejne godziny odpłatne 1zł/h. Dzieci sześcioletnie mają zapewnione bezpłatne
10-godzinne nauczanie, wychowanie i opiekę. Opłaty za przedszkole rodzice wnoszą z góry do 15-tego dnia bieżącego miesiąca.

 

Przedszkole zapewnia dzieciom

  • Interesujące i różnorodne zajęcia oraz zabawy edukacyjne.
  • Dobre i solidne przygotowanie do nauki.
  • Rzetelną realizację podstawy programowej.
  • Zajęcia dodatkowe dostosowane do potrzeb dzieci.
  • Zajęcia z języka angielskiego i religii.
  • Liczne uroczystości przedszkolne, dni i święta nietypowe, tj. Dzień Pizzy, Dzień Kropki, Dzień Dinozaura itp.
  • Wyjścia i spotkania z ciekawymi ludźmi.
  • Udział w konkursach, w przeglądach artystycznych i uroczystościach lokalnych.
  • Smaczne i zdrowe posiłki.

Przedszkole zapewnia rodzicom:

  • Możliwość współdecydowania o sprawach przedszkola oraz podejmowania różnorodnych działań na rzecz dzieci i placówki.
  • Bieżącą wymianę spostrzeżeń na temat rozwoju dziecka.
  • Zajęcia otwarte, zabawy integracyjne, spotkania okolicznościowe.
  • Zdjęcia z różnych uroczystości przedszkolnych.
  • Konsultacje indywidualne z rodzicami dzieci.

Nauczycielki wychowania przedszkolnego współpracują:

  • Z rodzicami.
  • Ze środowiskiem lokalnym.
  • Z pedagogiem, psychologiem, logopedą oraz terapeutami WWRD, socjoterapeutą, oligofrenopedagogiem, terapeutą integracji sensorycznej.
  • Z innymi placówkami oświaty oraz instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dziecka i rodziny.

Co wyróżnia nasze przedszkole:

  • Prowadzimy zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i rewalidacji oraz realizujemy zalecenia zawarte w orzeczeniach o potrzebie kształcenia specjalnego,
    w tym dzieci z autyzmem.
  • Posiadamy wysoko wykwalifikowaną i ciągle rozwijającą swoje kompetencje zawodowe kadrę pedagogiczną (nauczyciele wychowania przedszkolnego, logopedzi, oligofrenopedagodzy, terapeuci wwrd i integracji sensorycznej).
  • Zapewniamy opiekę i wsparcie psychologa, pedagoga i logopedy.
  • Realizujemy program autorski „Aktywny logopeda”, który wplata zajęcia kształtujące poprawną komunikację w rytuał dnia codziennego.
  • Umożliwiamy bezstresowy i radosny start dla każdego małego przedszkolaka, dzięki wdrożonemu programowi autorskiemu „W przedszkolu fajnie jest”.
  • Organizujemy biwaki edukacyjne dla wszystkich grup wiekowych.
  • Oferujemy bogatą gamę zajęć popołudniowych będącymi autorskimi programami stworzonymi przez naszych nauczycieli: „Gram, śpiewam i tańczę”, „Moje hobby”, „Żyj zdrowo”, „Od bajki, baśni i wiersza w świat plastyczny”, „Kamishibai – magiczna skrzynka”, a także edukację z preorientacji zawodowej dla najstarszych grup wiekowych dzięki programowi autorskiemu „Poznajemy zawody”.
  • Staramy się wzbogacać i urozmaicać ofertę zajęć dodatkowych, stąd w planach mamy zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz rytmiki.