PANI POLICJANTKA W GRUPIE "JEŻYKÓW"

Dnia 15 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu gościliśmy Panią policjantkę - mamę Karola z grupy „Jeżyków”. Tematem spotkania było miedzy innymi utrwalenie z dziećmi podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się w okolicach jezdni oraz konieczności noszenia przy sobie odblasków. Funkcjonariuszka wytłumaczyła również, w jaki sposób zachować się w sytuacji zagrożenia ze strony obcych osób. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, opowiadały o swoich doświadczeniach i słuchały rad gościa.

Na koniec zajęć Pani policjantka rozdała dzieciom odblaski oraz przygotowała specjalną niespodziankę – wszyscy mogli odbić na kartce swoje odciski palców. Dla wszystkich dzieci to była świetna zabawa.

Joanna Ostrowska-Dolega