PRZEGLĄD PIOSENKI JESIENNEJ

Dnia 18.10.2017 r. odbył się w naszym przedszkolu Przegląd Piosenki Jesiennej. Wszystkie dzieci, Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor, rodziców, pracowników przedszkola przywitały dwie nauczycielki prowadzące uroczystość, w tym „Pani Jesień”. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne - śpiewając piosenki jesienne, taneczne - prezentując taniec czy grę na wybranych instrumentach – butelkach. Oprócz tego chętne dzieci przygotowane w domu przez rodziców zaśpiewały indywidualnie na forum dowolną piosenkę o tematyce jesiennej w przeróżnych nastrojach i z rytmicznością w czasie śpiewania piosenki. Nie zabrakło ciekawych przebrań i interpretacji utworów. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, które zostały wręczone przez Panią Dyrektor. Dzień ten dostarczył dzieciom i zaproszonym gościom radości, przyjemności i dobrej zabawy podczas spotkania.

Ewa Brochocka