GMINNE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Corocznym zwyczajem stało się organizowanie przez Przedszkole Samorządowe w Brzozówce Gminnego Spotkania z Mikołajem z okazji Mikołajek (4 XII 2015 r.). W tym roku dzieci śpiewały i interpretowały  ruchem piosenki o tematyce zimowej i świątecznej. Gościnnie wystąpiły przedszkolaki z przedszkoli gminy Obrowo. Jako gospodarze wystąpiły dzieci z grupy „Sów” z tańcem do piosenki „Hallelujah”, a „Pszczółki” i „Motylki”zaprezentowały na początek taniec „Skocznie i wesoło”. Występy nagrodzone zostały gromkimi brawami publiczności. Dzieci zasłużyły oczywiście na przyjście Mikołaja ze słodkościami oraz poczęstunek. Otrzymały też pamiątkowe dyplomy za występy dla grup.

Przy okazji spotkania wręczone zostały nagrody i dyplomy za Gminny Konkurs Plastyczny „Anioł świąteczny” organizowany przez nauczycielki naszego przedszkola. Nasz konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem, dlatego też każde dziecko biorące w nim udział, otrzymało pamiątkowy dyplom.