SPOTKANIE Z GOŚCIEM – SPECJALISTKĄ DOGOTERAPII

9 października 2015 r. grupę „Pszczółek” i „Motylków” odwiedziła pani zajmująca się dogoterapią. Była to wizyta niezwykła, gdyż razem z panią dzieci odwiedziła Aksa – labrador! Piesek okazał przesympatyczny, świetnie współpracował z panią właścicielką i dziećmi, które również wspaniale się zachowywały. Dzieci nauczyły się głaskać psa i przytulać do niego tak, aby było to dla niego przyjemne i dla dzieci bezpieczne. Oczywiście dzieci przymilały się do pieska również z wielką ochotą. Bawiły się w lekarza, osłuchując go przez stetoskop. Na koniec każde dziecko wykazało się wielką odwagą podczas karmienia Aksy z ręki.

Bardzo nas ta wizyta urzekła, jesteśmy wdzięczni pani Kasi S. z Rady Rodziców za zorganizowanie dla naszych grup tego niecodziennego spotkania.