GMINNE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM – PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI PRZEDSZKOLNYCH – 4 XII 2014

Już kolejny rok z rzędu w Przedszkolu Samorządowym w Brzozówce odbyło się Gminne Spotkanie z Mikołajem. W szczególną atmosferę wprowadziło nas przedstawienie w wykonaniu grupy III i IV naszego przedszkola. Odwiedziły nas dzieci z innych przedszkoli z Gminy Obrowo, aby w oczekiwaniu na Św. Mikołaja wspólnie się bawić w oraz zaprezentować piosenki i tańce o tematyce zimowo-świątecznej. W chwili przerwy dzieci mogły skosztować słodyczy. Na zakończenie przybył Św. Mikołaj, nagrodził dzieci niespodziankami. Rozdane zostały również nagrody i wyróżnienia za udział w konkursie „Choinka Bożonarodzeniowa” zorganizowanym przez nauczycielki naszego przedszkola.