II GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

13 kwietnia 2012 r. nauczycielki naszego przedszkola zorganizowały II Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej „Wiosna wśród nas”. Wzięły w nim udział dzieci z większości przedszkoli z terenu naszej gminy. Komisja konkursowa, po burzliwych naradach, wszystkim uczestnikom przyznała równorzędną – pierwszą nagrodę. Mali artyści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Czytaj więcej: II GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

Dnia 2 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Brzozówce odbył się Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe w Brzozówce, podczas którego swoje osiągnięcia artystycznej zaprezentowały dzieci z przedszkoli:

Czytaj więcej: PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

WIELKANOC W PRZEDSZKOLU

 Wspólne świętowanie świąt Wielkanocnych dzieci z grupy III i IV wraz z rodzicami.

Czytaj więcej: WIELKANOC W PRZEDSZKOLU

DPS - WIELKANOC

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej dzieci z grupy III i IV z przedstawieniem Wielkanocnym.

Czytaj więcej: DPS - WIELKANOC

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PRZEDSZKOLNEJ

Dnia 2 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Brzozówce odbył się Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci Przedszkolnych zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe w Brzozówce, podczas którego swoje osiągnięcia artystycznej zaprezentowały dzieci z przedszkoli:

Czytaj więcej: PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI PRZEDSZKOLNEJ

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Dnia 25.01.2012 r. o godzinie 16.30 w Przedszkolu Samorządowym w Brzozówce odbyły się warsztaty dla rodziców pt.: „Jak bawić się z dzieckiem...” zorganizowane przez Panią Renatę Kwiatkowską, Annę Wieczerzak oraz Monikę Wiczyńską. Głównym celem warsztatów było ukazanie rodzicom sposobu pracy z dzieckiem poprzez proste zabawy, wykorzystując gry dydaktyczne oraz dostępne w domu materiały.

Czytaj więcej: WARSZTATY DLA RODZICÓW

WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

 Dnia 5.01.2012 roku przedszkolaki z dwóch grup zerowych z Przedszkola Samorządowego w Brzozówce zostały zaproszone do Domu Pomocy Społecznej w celu wystawienia okolicznościowego przedstawienia. Świąteczny nastrój wśród dzieci panował od wielu dni, ponieważ maluchy pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowywały się do uroczystych występów.

Czytaj więcej: WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

BAL KARNAWAŁOWY - "CHOINKA NOWOROCZNA"

28 stycznia przedszkolaki przybyły na szkolno-przedszkolny bal przebierańców – tak wspaniale poprzebierane za postacie z bajek, zwierzęta i in. postacie, że ich własne panie z trudem je rozpoznawały :)

Czytaj więcej: BAL KARNAWAŁOWY - "CHOINKA NOWOROCZNA"

PRZEDSZKOLNA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka obchodzony był 24 stycznia i jak to zwykle wśród przedszkolaków bywa, bardzo szumnie i uroczyście – tym bardziej, że przygotowywany był wspólnie przez wszystkie cztery grupy przedszkolne.

Czytaj więcej: PRZEDSZKOLNA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

WYCIECZKA DO „ŚWIATA TORUŃSKIEGO PIERNIKA” I MUZEUM ŻYWEGO PIERNIKA W TORUNIU

Dnia 18 stycznia2012 r. wszystkie przedszkolaki wybrały się na wycieczkę tropem pierników rodem z Torunia: grupa I i II – do „Świata Toruńskiego Piernika” w Muzeum Okręgowym - Dom Mikołaja Kopernika, a grupa III i IV do Muzeum Żywego Piernika w Toruniu.

Czytaj więcej: WYCIECZKA DO „ŚWIATA TORUŃSKIEGO PIERNIKA” I MUZEUM ŻYWEGO PIERNIKA W TORUNIU

WIZYTA STRAŻY GRANICZNEJ

Dnia 24.11.2011r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Straży Granicznej. Przybyli oni, by przybliżyć uczniom oraz przedszkolakom specyfikę swojej pracy. Panowie wyjaśnili jakie zadania realizuje Straż Graniczna, co to jest granica, jakie są potrzebne dokumenty podczas przekraczania granicy, a także opowiedzieli o bezpieczeństwie w komunikacji lotniczej.

Czytaj więcej: WIZYTA STRAŻY GRANICZNEJ